sobota, 19 września 2015

Modnie i wygodnie

   I elegancko. Tak, garnitury są fajne. Nie mówię, że nie. Spróbujcie wbić hiperaktywnego malucha w garnitur. No dobra, wbić się jeszcze uda. Ale wygodnie maluchowi nie będzie. Nie ma że impreza, rodzinna uroczystość, imieniny cioci i siedź grzecznie, ruszaj się mało, od stołu najlepiej nie odchodź przez pół dnia i jeszcze się nie ubabrz, bo garnitur do pralni oddać trzeba będzie. Nie da rady.
    No ale czasem trzeba ładniej niż w dresie. No ale mamy przecież cudowne polskie firmy. Założone i prowadzone przez mamy. Fajne, myślące mamy.

    1. Pan Pantaloni
   Kolorowe wybieramy na co dzień. Te w kratę chłopcy noszą także w zestawach świątecznych. Jest fajnie, oryginalnie, ale przede wszystkim wygodnie i super praktycznie. Chłopakom się podoba. Nie ma rozporka - pomoc rodzica w toalecie jest zbędna i ewentualne rany nie są nam straszne (rozporek z zamkiem błyskawicznym + mały chłopczyk = potencjalne niebezpieczeństwo). Można prać w pralce. I założyć każdego innego dnia - tym razem bez białej koszuli. Ideał.

2. Mabibi
   Bluzy i spodnie Mabibi są idealne na rower i spacer. To firma, której nie są straszne moje pomysły na ubrania na mniej lub bardziej specjalne okazje. I tak dzięki Mabibi powstała bluza Strażaka Sama oraz kraciaste spodnie i marynarki chłopaków. Każdy dostał w swoim ulubionym kolorze: Janek - czerwone, Julek - żółte. Są więc zachwyceni. Całość jest z miękkiej bawełny. Spodenki są na gumce (patrz wyżej). Marynarki mają duże guziki, z którymi poradzą sobie nawet małe łapki. Dłuższy tył marynarki świetnie zasłania plecki, które lubią się odsłaniać podczas zabawy. Spodnie i marynarki mają kieszenie na skarby. Wszystko można prać w pralce i nosić osobno w mniej formalnej wersji. Ideał.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz